אתר עסקי למטרות שונות

אתר עסקי למטרות שונות

כשאנחנו מדברים על בניית אתרים לעסקים, אנחנו בעצם מדברים על שני סוגים מרכזיים של אתרי עסקים באינטרנט, וחשוב לעמוד על ההבדלים ביניהם, כדי לדייק לך את הבחירה המתאימה ביותר, וכך גם לעצב את המודל שרצית ולהתאים את התנאים הרלוונטיים באתר עצמו.

אתר עסקי ככרטיס ביקור אינטרנטי

מודל ראשון של אתר עסקי באינטרנט הוא המודל של כרטיס הביקור העסקי. בעבר, היינו יכולים לתת לאנשים להתרשם מכרטיס הביקור שלנו המודפס על נייר, אולי אפילו מפלאייר מודפס או מאמון שניתן בדברים העוברים מפה לפה. כיום, חשוב לנו בעולם המודרני, בעידן של אינטרנט ושיווק רשתי, לשים את עצמנו נגישים על גבי הרשת, כדי שיגיעו אלינו כל מגוון הלקוחות שאנו מכירים, וסומך על מה שהוא רואה מעל גלי הרשת.

אתר עסקי המשמש למסחר

המודל השני של אתר עסקי באינטרנט הוא המודל שמשמש את האתרים שהם עצמם הטמפלט למסחר של העסק. אם מדובר בחנות אינטרנטית, אם מדובר בהשלמה לעסק שכבר קיים, והתוכנה באתר העסקי מקלה על המשלוח של העסק עד לבית הלקוח, ואם מדובר בדרך מתוחכמת יותר המשלבת את שניהם.

עוד דבר שקיים כיום, הוא  למשל, אינדקסים המשמשים את הלקוח, ובעל האתר נהנה מהפרסומים באתר המקודם שהוא מספק בו שירות מקצועי שמקל על חיפוש בעולם מבולבל שקיים ברשת, ומגוון רעיונות הדומים לזה.

אולי תתעניין גם בשירותי דף נחיתה

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*